Media Społecznościowe

KONTAKT

Shark

Janusza Korczaka 5

32-005 Niepołomice

tel. 690107879

 

Regulamin

RODO

Dokumenty do pobrania

Przydatne informacje

Nasz zespół

O nas

Jesteśmy specjalistami w nauce pływania. W naszych szeregach pracują wykwalifikowani instruktorzy, trenerzy, nauczyciele i fizjoterapeuci. Większość z nas posiada także uprawnienia ratownika wodnego z kwalifikowaną pierwszą pomocą. Mamy pedagogiczne podejście do dzieci. Jesteśmy cierpliwi, wyrozumiali, potrafimy dostosować tempo nauki do poziomu umiejętności uczniów.

Profesjonalny instruktor pływania, ratownik wodny. Nauka pływania to jego pasja od wielu lat. Świetny kontakt z dziećmi, spokojne, pedagogiczne podejście.

Adrian

Harcerz, Druh, organizator obozów harcerskich. Fantastyczny wychowawca, ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu zabaw rozwojowych dla dzieci.

Tomek

Pływa od najmłodszych lat. Uwielbia każdy sport, szczególnie jazdę na rowerze.   Prywatnie interesuje się elektroniką i programowaniem.

Mateusz

Specjalistka w nauce dzieci od najmłodszych lat. Posiada wielki dar przekonywania - potrafi przekonać dzieci zniechęcone do wody, że sport i pływanie to świetnia pasja i zabawa.

Kinga

Wykwalifikowany ratownik z wieloletnim doświadczeniem. Potrafi zapanować nawet nad największymi łobuzami.

Jacek

Jej największą pasją jest jeździectwo. Była także zawodniczką Pływackiego Klubu Sportowego i jest wykwalifikowanym trenerem pływania II klasy. Ma świetne podejście do dzieci. Uczy także wychowania fizycznego w szkole podstawowej.

Nina

Prowadzi sportowy tryb życia. Oprócz pływania, jego wielką pasją jest siatkówka. Miły, sympatyczny chłopak. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego z kierunkiem pedagogicznym.

Rafał

Uwielbia kontakt z dziećmi, najbardziej w życiu cieszą ją rozwój i wyniki jej podopiecznych. Oprócz nauki pływania, prowadzi także zajęcia gimnastyczne dla dzieci.

Justyna

Szkoła

Pływania